PORADNIK STAROŚWIATOWCA WARHAMMER FRP

129,00 zł
Brutto

Antologia ciekawostek ze Starego Świata

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Bezpieczne i szybkie płatności zapewnia Przelewy 24

 

Koszt dostawy od 8 PLN

 

Wysyłka w ciągu 24 godzin

Co mają wspólnego astrologowie, bagienne ośmiornice i cyrkowcy? Otóż wszystkich możesz spotkać podczas swoich przygód i wszyscy zostali opisani w Poradniku Staroświatowca - zbiorze ciekawostek o Imperium i nie tylko! Pomysły w nim zawarte ubarwią każdą grę i mogą służyć jako zalążek wielu przygód.

Dodatek, przydatny zarówno dla Mistrzów Gry, jak i graczy, zawiera interesujące artykuły, między innymi:

Szczegółowy opis dróg wodnych Imperium, włącznie z opisem żyjących w rzekach potworów oraz nowych profesji, takich jak strażnik rzeczny i doker.

Rzut oka na niezwykłe i intrygujące życie staroświatowych cyrkowców.

Rozszerzone zasady dotyczące handlu i transportu w Imperium.

Szczegółowe opisy Sartosy, Miasta Piratów, oraz Tobaro, zwanego Miastem Głupców.

Dokładny opis znaków gwiezdnych.

Znaczenie medycyny w Starym Świecie, włącznie z historią tej nauki oraz nowymi zasadami dotyczącymi leczenia i opieki medycznej.

Gotowe do wykorzystania w przygodzie opisy lokacji, między innymi Prochowni Gugnira, a także karczmy „Arena” oraz zajazdu „Kogut w Kuble”.

Szczegółowy opis Imperialnej Akademii Artylerii, włącznie z historią uczelni, zwyczajami i najważniejszymi osobistościami.

Zagrożenie dla Imperium w postaci Kultu Oświecenia.

Rozszerzenie wiedzy zebranej w Bestiariuszu Starego Świata o ponad tuzin nowych potworów, między innymi bagienną ośmiornicę, krwawnika oraz przerażającego połatańca.

 

Poradnik Staroświatowca sprawdza się w podróży przez Stary Świat, który dzięki niemu staje się jeszcze bardziej ponury i groźny.

1 Przedmiot