TOP TRUMPS MATCH - AVENGERS

80,00 zł

Doskonała gra logiczna dla małych i nieco starszych dzieci.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Uwaga do odbiorów osobistych.
Ceny w sklepie stacjonarnym mogą różnić się od cen na stronie internetowej. Prosimy o wcześniejsze złożenie zamówienia, bądź powołanie się na cenę internetową przed dokonaniem zakupu.
W przypadku odbioru osobistego prosimy w miarę możliwości o płatność gotówką.

Doskonała gra logiczna dla małych i nieco starszych dzieci. Celem gry jest ułożenie 5 bohaterów w jednym rzędzie (poziomo, pionowo lub na ukos). Do wyboru masz aż 15 postaci – dobrze wszystkim znanych bohaterów Avengers, takich jak Iron Man, Hulk, czy Thor. Powróć do bajecznego świata Avengers i jego postaci!

Jak grać?

CEL GRY: Celem gry jest ułożenie 5 jednakowych kostek w rzędzie pionowym, poziomym lub ukośnym. Do wyboru jest 15 postaci.

KROK 1. PRZYGOTOWANIE

Rozmieść wszystkie kostki na planszy tak, by w żadnym rzędzie pionowym, poziomym ani ukośnym nie było więcej niż dwie takie same kostki.

KROK 2. ROZDANIE KART

Potasuj 15 kart Top Trumps z wizerunkami postaci i rozdaj każdemu graczowi po dwie karty, kładąc je do dołu na wyznaczonych miejscach przed każdym z graczy. Kart nie wolno podglądać!

KROK 3. ROZPOCZĘCIE GRY

Gracz pierwszy rozpoczyna grę, przesuwając kostkę znajdującą się w lewym górnym rogu na drugą stronę planszy.

KROK 4.

Gracz drugi bierze tę kostkę i używa jej, by wypchnąć i zastąpić nią dowolną inną kostkę na planszy.

KROK 5.

Gracze powtarzają tę czynność na zmianę, starając się przepchnąć odpowiednie kostki. Celem gry jest ułożenie 5 jednakowych kostek w rzędzie pionowym, poziomym lub ukośnym. Może się zdarzyć tak, że do ułożenia rzędu 5 kostek będzie konieczne umieszczenie ostatniej kostki w pustym otworze.

Kiedy ustawisz 5 jednakowych kostek w rzędzie, krzyknij: “Komplet!”.

Uwaga! Nie wolno spychać kostki postawionej w poprzedniej kolejce.

1 Przedmiot