Zastanawiasz się nad zakupem gry, ale nie jesteś zdecydowany?

Wypożycz grę i sprawdź czy trafia w Twoje gusta.

Jeśli gra Ci się spodoba będziesz mógł kupić od nas ten sam tytuł (oczywiście nowy - zafoliowany), z 5% upustem od ceny sklepowej.

Wypożyczamy prawie WSZYSTKIE TYTUŁY gier, które mamy w ofercie!

Opłata minimalna obejmuje wypożyczenie gry na 72 godziny (nie ściemniamy jak to bywa w niektórych wypożyczalniach, że wypożyczenie gry od godziny 17 do 16 następnego dnia liczone jest jako 2 dni! - u nas liczą się godziny!)

Grę możesz oczywiście oddać wczesniej, jednakże nie ma to wpływu na naliczenie opłaty minimalnej.

Przy wypożyczaniu gry pobierana jest kaucja w kwocie jej wartości sklepowej. Przy zwrocie gry kaucja jest zwracana - pomniejszona o koszt najmu.

Wypożyczalnia czynna jest w godzinach pracy sklepu.

Maksymalny możliwy okres wypożyczenia gry (o ile nie ustalono inaczej ze sklepem) wynosi 14 dób. W przypadku przekroczenia tego terminu grę uważa się za sprzedaną i kaucja nie podlega zwrotowi.

Cennik wypożyczalni gier planszowych
Wartość sklepowa gry Opłata minimalna (72 godziny) Kolejne 24 godziny
1- 40 PLN 3 PLN 1 PLN
41-75 PLN 5 PLN 1,50 PLN
76-120 PLN 8 PLN 2,50 PLN
121 - 160 PLN 14 PLN 4 PLN
powyżej 160 PLN 20 PLN 6 PLN

 

Wypożyczone gry należy zwrócić w stanie niepogorszonym, oraz kompletnym. W przypadku zniszczenia/zagubienia części składowych grę uważa się za sprzedaną (wypożyczalnia zatrzymuje kaucję, a gra przechodzi na własność Klienta). W przypadku niewielkich uszczerbków możliwa jest negocjacja warunków naprawy/rekompensaty.

Wypożyczalnia ma prawo odmówić wypożyczenia gry bez podania przyczyny