Dominion: Intryga GFP

127,64 zł
Ilość
1 dzień

Uwaga do odbiorów osobistych.
Ceny w sklepie stacjonarnym mogą różnić się od cen na stronie internetowej. Prosimy o wcześniejsze złożenie zamówienia, bądź powołanie się na cenę internetową przed dokonaniem zakupu.
W przypadku odbioru osobistego prosimy w miarę możliwości o płatność gotówką.
esteś księciem czystej krwi i władasz niewielką, lecz uroczą krainą pełną błękitnych rzek i urodzajnych pól. Różnisz się jednak od własnych, miłujących spokój rodziców i posiadasz wielkie marzenia: pragniesz panować nad potężniejszym królestwem nad wieloma rzekami i wielką ilością urodzajnych pól! Pożądasz prawdziwego dominium
coś tu jednak nie gra. Lokaj uśmiecha się do ciebie, trzeba przyznać dosyć złowieszczo. Coś ukrywa, albo wie, że to ty coś ukrywasz. Ktoś tu coś knuje, tego jesteś pewien. W końcu tym kimś jesteś ty sam. Paniczu, podano jajeczniczkę. Wyciągasz swoją księgę szpiega i szukasz, co też mogą znaczyć te zakodowane słowa.
W końcu znajdujesz. Nic wielkiego, śniadanie gotowe. Uśmiechasz się skrycie i myślisz: Doskonale. Wszystko idzie zgodnie z planem.
Nigdy nie miałeś styczności z Dominionem? To dobry moment, by zacząć. Dominion: Intryga to nie tylko dodatek, to także gra, od której możesz zacząć swoją przygodę z Dominionem pierwszą i nadal najpopularniejszą grą karcianą o budowaniu talii! W zestawie znajdziesz pełną talię kart potrzebnych do rozgrywki, a także nową polską instrukcję.
Domion: Intryga to pierwszy z dodatków do podstawowej wersji gry Dominion. Rozszerzenie przynosi 25 nowych kart Królestwa oraz dodatkowe zestawy kart Skarbu i kart Zwycięstwa. Jeżeli gracze połączą talię podstawową z talią Intrygi będą mogli rozegrać gry nawet w 6 lub 8 graczy. Karty z dodatku Dominion: Intryga wprowadzają do rozgrywki zupełnie nowe rozwiązania mocniej skupiają się na interakcji między graczami, pozwalając m.in. na decydowanie o losie przeciwników oraz podmienianie lub zabieranie kart z talii.
A-5906395371082
7 Przedmioty
Nowy produkt