WARHAMMER HIGH ELVES FLAMESPYRE PHOENIX FROSTHEART PHOENIX

127,80 zł
142,00 zł
Zniżka 10%

Zestaw zawiera 44 wykonane z plastiku elementy i pozwala złożyć jeden model Flamespyre Phoenix lub Frostheart Phoenix.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Uwaga do odbiorów osobistych.
Ceny w sklpie stacjonarnym mogą różnić się od cen na stronie internetowej. Prosimy o wcześniejsze złożenie zamówienia, bądź powołanie się na cenę internetową przed dokonaniem zakupu.
W przypadku odbioru osobistego prosimy w miarę możliwości o płatność gotówką.

Feniksy z Ulthuanu zamieszkują okolice Flamespyre - wielkich, alabastrowych filarów skalnych, które palą się magicznym płomieniem. Przez pokolenia dostosowały się do magii ognia, wykorzystując jej kaprysy. Z wiekiem ciała Feniksów z Flamespyre zaczynają stygnąć, a nawet wysysać ciepło z otoczenia. Wreszcie pióra, na których płonął ogień, porastają szronem i lodem, a one same stają się Frostheart Phoenix.

Flamespyre Phoenix, który może być również użyty do złożenia Frostheart Phoenix, to wieloelementowy zestaw, który pozwoli złożyć godny uwagi model, który będzie chlubą każdej kolekcji figurek. Jego duże, pierzaste skrzydła są szeroko rozpostarte, a ich końcówki zakrzywione w górę, jakby szybował właśnie nad Ulthuanem. Podobnie jak jego ogon i ciało, skrzydła prezentują spieczony, magiczny ślad płomieni. Jednak w przypadku Frostheart Phoenix ślad ten tworzony jest przez mróz, a na skrzydłach widoczny jest lód, który może zostać zgrabnie dopasowany do modelu, podobnie jak różne głowy. Jeźdzcem Flamespyre Phoenix jest Namaszczony przez Asuryana, którzy może być również wykorzystany jako pieszy model, podczas gdy Frostheart Phoenix może być wierzchowcem Caradryana, którego również można stworzyć korzystając z tego zestawu. Obydwie z tych figurek zostały szczegółowo wykonane - doskonała zbroja, szaty, hełmy oraz noszona przez nich ozdobna broń. Feniksy osadzone są na wydłużonej nóżce dla jednostek latających i montowanej w otwór w podstawce, która ozdobiona rzeźbionymi blokami zniszczonej architektury.

Zestaw zawiera 44 wykonane z plastiku elementy i pozwala złożyć jeden model Flamespyre Phoenix lub Frostheart Phoenix.

Zestaw wymaga złożenia i pomalowania. Zalecamy użycie kleju i farb marki Citadel.1 Przedmiot