KOSTKA RUBIKA 2X2X2 PRO GIANT

44,20 zł

Nowa wersja kostki Rubika - 2x2x2 PRO GIANT jest większa od wszystkich dostępnych na rynku kostek 2x2x2. Jedna ścianka ma 55 mm podobnie jak w popularnej kostce 3x3x3. Każdy mały sześcian liczy 25 mm, to o 8 mm więcej niż w typowej kostce 2x2x2 PRO.

Ilość
Oczekiwanie na dostawę

Uwaga do odbiorów osobistych.
Ceny w sklepie stacjonarnym mogą różnić się od cen na stronie internetowej. Prosimy o wcześniejsze złożenie zamówienia, bądź powołanie się na cenę internetową przed dokonaniem zakupu.
W przypadku odbioru osobistego prosimy w miarę możliwości o płatność gotówką.

Nowa wersja kostki Rubika - 2x2x2 PRO GIANT jest większa od wszystkich dostępnych na rynku kostek 2x2x2. Jedna ścianka ma 55 mm podobnie jak w popularnej kostce 3x3x3. Każdy mały sześcian liczy 25 mm, to o 8 mm więcej niż w typowej kostce 2x2x2 PRO.

Szczególnie lubiana jest ona przez dzieci.
Kostkę 2x2x2 z powodzeniem układają nawet 7-latki. 

4 elementy, a nie 9 na każdej ze ścianek powodują,
że ułożenie jej jest prostsze
i pozwala w łatwiejszy sposób poznać działanie algorytmów.

 

Od teraz młodzi sympatycy tej słynnej kostki nie będą mieć wrażenia, że układają mniejszą więc łatwiejszą kostkę. Mają przecież w swoich dłoniach kostkę tej samej wielkości, co dorośli i prawdziwi profesjonaliści!

Oryginalna Kostka Rubika (z węg. "bűvös kocka" - kostka magiczna) - została wynaleziona przez Ernö Rubika w 1970 r. Zasady gry są proste: polegają na takim ułożeniu kwadratów, aby na każdej ścianie wszystkie posiadały jeden kolor. W latach osiemdziesiątych biła na głowę popularnością wszystkie inne gry razem wzięte. Niemal każdy ją posiadał, a układanie jej w zaledwie kilka minut było często sprawą... honoru.

Całkowita przyjemność z zabawy!
 

Zawartość pudełka:

  • kostka do gry o polach: 2x2x2Nowy produkt