K-DRON UNIVERSE GLOBUS I MAPA NIEBA KOSTKA

27,20 zł

K-Dron Universe pokaże Ci świat jakim go jeszcze nie widziałeś. Świat, który nigdy jeszcze nie był tak "kwadratowy"!

Ilość
Oczekiwanie na dostawę

Uwaga do odbiorów osobistych.
Ceny w sklepie stacjonarnym mogą różnić się od cen na stronie internetowej. Prosimy o wcześniejsze złożenie zamówienia, bądź powołanie się na cenę internetową przed dokonaniem zakupu.
W przypadku odbioru osobistego prosimy w miarę możliwości o płatność gotówką.

K-Dron Universe pokaże Ci świat jakim go jeszcze nie widziałeś. Świat, który nigdy jeszcze nie był tak "kwadratowy"!

Kolorowa i potężna planeta Ziemia oraz górujące nad nią niebo pozwolą teraz obserwatorom spojrzeć na siebie z innej perspektywy. Obydwie półkule Ziemi: północną i południową oraz górujące nad nimi niebo wraz z jego konstelacjami obejrzysz teraz będąc jakby w środku. Wykorzystując unikalny kształt K-Dron wynaleziony i opatentowany w 1987 roku przez Polaka Janusza Kapustę masz okazję zapoznać się z mapą świata zaprezentowaną w sposób, którego nie odzwierciedli tak dobrze żaden globus. Składając ze sobą 2 elementy K-Dron zobaczysz które części kontynentów znajdują się dokładnie naprzeciwko siebie. Co więcej, zaprezentowana w taki sam sposób mapa nieba pozwoli w przestrzenny sposób sprawdzić, które konstelacje znajdują się na każdej z półkul. 

Obejrzyj przestrzenny obraz nieba albo ziemi
w tym samym czasie, z tej samej perspektywy.

 

K-Dron Universe do sprzedaży przygotowany jest jako sześcian o boku 85 mm. Wystarczy jednak go rozłożyć odkrywając dwa specjalnie zaprojektowane i zmodyfikowane elementy K-Dron, aby w kilka sekund uzyskać mapę ziemi lub nieba w dowolny sposób, naprzemiennie je ze sobą zamieniając. 

W każdej chwili dwa elementy K-Dron możesz złożyć, "jeden w drugi" zamykając K-Dron Universe z powrotem w kształt sześcianu.

Zawartość pudełka:

  • 2 zadrukowane, 11-ścienne elementy pokazujące mapę ziemi i nieba