WSIĄŚĆ DO POCIĄGU EUROPA

128,90 zł

Od urwistych wzgórz Edynburga po słoneczne nabrzeża Stambułu, z dusznych alej Pampeluny do wietrznego Berlina - Wsiąść do pociągu: Europa zabierze cię w wielką podróż przez wielkie miasta Starego Kontynentu u progu zeszłego stulecia.

Ilość

Uwaga do odbiorów osobistych.
Ceny w sklepie stacjonarnym mogą różnić się od cen na stronie internetowej. Prosimy o wcześniejsze złożenie zamówienia, bądź powołanie się na cenę internetową przed dokonaniem zakupu.
W przypadku odbioru osobistego prosimy w miarę możliwości o płatność gotówką.
Od urwistych wzgórz Edynburga po słoneczne nabrzeża Stambułu, z dusznych alej Pampeluny do wietrznego Berlina - Wsiąść do pociągu: Europa zabierze cię w wielką podróż przez wielkie miasta Starego Kontynentu u progu zeszłego stulecia.
 
Czy odważysz się przebyć mroczne tunele Szwajcarii? Wsiądziesz na pokład promu przemierzającego Morze Czarne? Wzniesiesz dumne dworce w stolicach imperiów? Następne posunięcie może uczynić cię największym magnatem kolejowym Europy! Pakuj walizki, wołaj bagażowego i wsiądź do pociągu!
Wsiąść do pociagu: Europa to druga część niezmiernie popularnej serii o wielkiej, kolejowej przygodzie.
 
Gracze zbierając karty z kolorowymi wagonami starają się uzbierać ich odpowiednią ilość, by później wykorzystać je do budowy sieci linii kolejowych. W najpopularniejszym wydaniu jakim jest Europa znajdziemy dodatkowo Promy oraz Tunele urozmaicające rozgrywkę
 
W celu wybudowania Tunelu po uzbieraniu odpowiedniej ilości kart w danym kolorze losujemy dodatkowe trzy karty ze stosu, odkrywamy je i sprawdzamy czy znajdują się w nich karty w kolorze, którego użyliśmy do budowy - jeśli tak musimy dołożyć odpowiednią ilość kart z ręki.
 
Aby użyć promu musimy uzbierać odpowienią ilość Lokomotyw ukazaną na danym odcinku
 
Wsiąść do pociągu: Europa to gra prosta i elegancka, której można nauczyć się w 5 minut. Zapewni dobrą zabawę całej rodzinie, spodoba się też doświadczonym graczom. Niniejszy zestaw zawiera kompletną grę i nie wymaga użycia pierwszej wersji Ticket to Ride.
 
Do gry polecamy rozszerzenie Wsiąść do Pociągu Europa 1912, oraz przedewszystkim koszulki ochronne na karty (w grze musimy bardzo dokładnie tasować karty, przez co szybko ulegają one zużyciu)
 
 
Gra należy do obsypanej nagrodami serii Ticket to Ride:
 
  • Zwycięzca Spiel des Jahres (2004)
  • Finalista Deutscher SpielePreis (2004)
  • Gra Roku 2004 w Japonii
  • Gra Roku 2005 we Francji, Finlandii, Szwecji, Hiszpanii
  • Gra Roku 2006 w Norwegii, Włoszech
  • Finalista Najlepsza Rodzinna Gra Roku według Games 100 (2005)
  • Nominowana do Najlepszej Strategicznej Gry Roku przez International Gamers Award (2004)
  • Zwycięzca International Gamers Award (2005)
27 Przedmioty
Nowy produkt