WIZARD

35,00 zł

Magiczna gra karciana. Gra jest językowo niezależna.

Ilość

Uwaga do odbiorów osobistych.
Ceny w sklepie stacjonarnym mogą różnić się od cen na stronie internetowej. Prosimy o wcześniejsze złożenie zamówienia, bądź powołanie się na cenę internetową przed dokonaniem zakupu.
W przypadku odbioru osobistego prosimy w miarę możliwości o płatność gotówką.

Dawno, dawno temu, kiedy w Stonehenge działała sławna szkoła magii, młodzi adepci sztuk magicznych musieli poznać tę grę, aby przy jej pomocy trenować swoje magiczne umiejętności. Gra ta pobudzała i rozwijała u nich dar przewidywania.
Przez lata głębsze znaczenie gry zostało zapomniane. Stała się ona zwykłą grą karcianą rozgrywaną w hotelach przez robotników, farmerów, żołnierzy i innych podróżnych. Dzięki angielskiemu archeologowi, doktorowi Hensch Stone, który odnalazł manuskrypty zakopane głęboko pod obeliskami w Stonehenge prawda na temat gry Wizard, została odkryta na nowo. Niniejsze zasady są zgodne z tymi znalezionymi na starych manuskryptach. Rysunki na kartach mają przywodzić na myśl dawnych graczy.

Wykorzystując talię magicznych kart uczniowie magii muszą przewidzieć dokładną liczbę czarów, jakie uda im się zdobyć w danej rundzie. Pojedynczy czar stanowią wszystkie karty zagrane przez graczy w jednej rundzie.

Za prawidłowe przepowiednie gracze zdobywają punkty doświadczenia. Gracz, który na końcu gry będzie posiadał najwięcej punktów zostaje zwycięzcą i zdobywa tytuł prawdziwego czarodzieja.

Gra niezależna językowo wraz z dołożoną instrukcją w języku angielskim

Zawartość pudełka:

  • 60 kart
  • 1 blok Tabeli prawdy
  • 1 manuskrypt z zasadami19 Przedmioty
Nowy produkt