MUNCHKIN EDYCJA PODSTAWOWA

71,00 zł

Przedostatnia wersja "podstawki" do gry karcianej Munchkin, w której znajdziecie 168 kart oczywiście z kolorowymi grafikami Johna Kovalica.

Ilość

Uwaga do odbiorów osobistych.
Ceny w sklepie stacjonarnym mogą różnić się od cen na stronie internetowej. Prosimy o wcześniejsze złożenie zamówienia, bądź powołanie się na cenę internetową przed dokonaniem zakupu.
W przypadku odbioru osobistego prosimy w miarę możliwości o płatność gotówką.
Przedostatnia wersja "podstawki" do gry karcianej Munchkin, w której znajdziecie 168 kart oczywiście z kolorowymi grafikami Johna Kovalica. to najnowsza wersja "podstawki" do gry karcianej Munchkin, w której znajdziecie 168 kart oczywiście z kolorowymi grafikami Johna Kovalica.
 
Schodzisz do podziemi. Zabijasz wszystko, co spotkasz na swojej drodze. Oszukujesz kumpli i kradniesz ich ekwipunek. Zabierasz tyle skarbów co się da i zwiewasz. Przyznaj, że to kochasz!
 
Munchkin to niekolekcjonerska gra karciana, która oddaje urok typowej gry fabularnej bez tego całego durnego odgrywania postaci. Musisz tylko zabijać potwory i zbierać magiczne przedmioty! Szybka partyjka Munchkina sprawi, że bywalcy sesji RPG będą pękać ze śmiechu (to będzie idealny moment, żeby ich okraść).
 
 
 
W roku 2001 gra zdobyła nagrodę ORIGINS jako Najlepsza tradycyjna gra karciana.
 
 
 
Zawartość pudełka:
 
- 168 kart
 
- 1 kość sześciościenna
 
- instrukcja
 

Do kart znajdujących się w grze pasują koszulki Mayday Standard USA
 

 
10 Przedmioty

Opis

Pasujące koszulki
Standard American
Nowy produkt