TAKIE ŻYCIE

31,00 zł

Takie Życie! - Ciężko uwierzyć, że to wydarzyło się naprawdę! Jest nudno? Jesteś w podróży? oczekujesz na kumpla który poszedł do sklepu, by w końcu zacząć grać w rozłożoną już większą grą? Zagraj w "Takie Życie!"

Ilość

Uwaga do odbiorów osobistych.
Ceny w sklepie stacjonarnym mogą różnić się od cen na stronie internetowej. Prosimy o wcześniejsze złożenie zamówienia, bądź powołanie się na cenę internetową przed dokonaniem zakupu.
W przypadku odbioru osobistego prosimy w miarę możliwości o płatność gotówką.

Takie Życie! - Ciężko uwierzyć, że to wydarzyło się naprawdę! Jest nudno? Jesteś w podróży? oczekujesz na kumpla który poszedł do sklepu, by w końcu zacząć grać w rozłożoną już większą grą?

Zagraj w "Takie Życie!"

 

  • Pierwsza osoba losuje kartę
  • Czyta krótką, lecz niezwykłą historię, lecz innym graczom odczytuje tylko małą wybraną część.
  • Od tego momentu reszta graczy próbuje odgadnąć resztę historii!

Oczywiście całość nie jest taka prosta. Pomimo, że historie są prawdziwe, są czasami naprawdę niewiarygodne, z tego powodu każda historia posiada kilka głównych pytań, które w przypadku zadania pytania punktowane nie tylko dają im punkty, ale ponadto pozwalają zrozumieć im, że podążają w dobrym kierunku!

Dlaczego marynarze ścinali czubki masztów?

Jak uratowano komuś życie, odpalając cygaro?

Pewien człowiek nigdy nie musiał płacić rachunków w restauracji, dlaczego?

 

Takie Życie to znakomita zabawa w każdym towarzystwie. Doświadczenie nie ma tutaj znaczenia, liczy się pomysłowość, szalone idee i chęć dobrej zabawy. Tu nie ma przegranych, tutaj wszyscy bawią się wyśmienicie tak, że Was aż brzuchy rozbolą! 

 

Takie Życie to talia kart, którą można zabrać ze sobą wszędzie i wyciągnąć z kieszeni w dowolnym momencie.11 Przedmioty