NEUROSHIMA TACTICS PODRĘCZNIK PODSTAWOWY

30,00 zł

Neuroshima Tactics to postapokaliptyczna gra bitewna, w której gracze toczą bitwy pośród ruin zniszczonego miasta.

Ilość
Oczekiwanie na dostawę

Uwaga do odbiorów osobistych.
Ceny w sklepie stacjonarnym mogą różnić się od cen na stronie internetowej. Prosimy o wcześniejsze złożenie zamówienia, bądź powołanie się na cenę internetową przed dokonaniem zakupu.
W przypadku odbioru osobistego prosimy w miarę możliwości o płatność gotówką.

30 lat temu szlag trafił cywilizację. Dziś wiemy, że nastąpił bunt maszyn, ale wtedy był tylko chaos. Razem z bombami wyparowały miasta i fabryki, architektura i sztuka, nauka i dobre maniery. W radioaktywnym ogniu, gigantycznych zarazach i atakach chemicznych zginęła cała masa ludzi. Zniknęły też podatki, szkolne egzaminy i agenci ubezpieczeniowi. Nie można więc powiedzieć, że cała akcja nie miała jasnych stron. Stopniowo zrodził się nowy świat. Świat, w którym głównym zajęciem człowieka jest walka o przetrwanie.

Neuroshima Tactics to postapokaliptyczna gra bitewna, w której gracze toczą bitwy pośród ruin zniszczonego miasta. Każdy gracz dowodzi siłami jednej z czterech frakcji znanych ze świata Neuroshimy – Posterunku, Borgo, Hegemonii lub Molocha. Zaawansowany system reagowania na ruchy przeciwnika, reguły "żyjącej makiety", ogromne możliwości taktyczne oraz oryginalne i ciekawe cechy jednostek powodują, że rozgrywka w Neuroshimę Tactics jest dynamiczna i niezwykle emocjonująca od pierwszych sekund aż po ostatni wystrzelony pocisk.Nowy produkt