REKINY BIZNESU (SZARE EMINENCJE)

35,70 zł

Brudne interesy wkraczają w świat "Rekinów biznesu". Rozszerzenie "Szare eminencje" wprowadza do gry 60 nowych kart, których właściciele zostaną ustaleni w zażartych aukcjach. Teraz możecie wylicytować dla siebie jeszcze więcej fabryk i symboli statusu! I nie wzdragajcie się skorzystać przy tym z mnogości nowych, podłych akcji, które pozwolą wam pokonać przeciwników w walce o pieniądze i sławę.

Ilość

Brudne interesy wkraczają w świat "Rekinów biznesu". Rozszerzenie "Szare eminencje" wprowadza do gry 60 nowych kart, których właściciele zostaną ustaleni w zażartych aukcjach. Teraz możecie wylicytować dla siebie jeszcze więcej fabryk i symboli statusu! I nie wzdragajcie się skorzystać przy tym z mnogości nowych, podłych akcji, które pozwolą wam pokonać przeciwników w walce 

o pieniądze i sławę.
 
Wraz z zestawem pojawia się w grze 40 znaczników. Za ich pomocą można wpływać na różne wartości na kartach (np. punkty zwycięstwa, wartość produkcji, minimalną stawkę) oraz na właściwości kart. Poza tym znaczniki umożliwiają wielokrotne wykorzystanie własnych kart akcji.
 
 
W porównaniu z grą podstawową przebieg gry pozostaje bez zmian. Rozgrywka składa się z kilku rund, a w każdej z nich rozgrywa się 4 kolejno następujące po sobie fazy:
 
1. Uzupełnienie giełdy
2. Zagranie kart akcji i kart wpływu
3. Licytacja kart
4. Produkcja i wypłata dochodów
 
 
Uwaga: to nie jest samodzielna gra, do rozgrywki wymagane jest posiadanie gry Rekiny biznesu.
 
 
"Sekretem biznesu jest wiedzieć to, czego nie wiedzą inni."

 
 
PUDEŁKO ZAWIERA:
 
  • 60 kart
  • 40 znaczników
  • instrukcja

     

Podstawowe informacje

Liczba graczy: 2 - 4 osób
Wiek: od 12 lat
Czas gry: ok. 45 minut
   
 
Wydawca: G3
 
Wydanie: polskie
Instrukcja: polska
 

 
G3
18 Przedmioty