KONTAKT

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera otrzymasz aktualne informacje na temat naszych nowych planszówek, oraz promocji w sklepie internetowym. Nasz sklep mieści się w Warszawie, w Galerii Ursynów, zaraz obok metra Natolin.

Zapisz Usuń

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty zakupionych towarów możliwy jest w jednym z naszych dwóch sklepów w Galerii Ursynów lub Galerii Grochów.

UWAGA

Ceny w sklepie stacjonarnym mogą różnić się od cen dostępnych na naszej stronie internetowej.

W celu otrzymania ceny ze sklepu internetowego prosimy o złożenie zamówienia wraz z wyborem odpowiedniego sklepu, bądź powołanie się na ofertę sklepu internetowego PRZED dokonaniem zakupu w sklepie stacjonarnym. 

Nie akceptujemy reklamacji typu: "Zapłaciłem tyle i tyle a w sklepie internetowym jest taniej" - Kupujący powinien poinformować o tym fakcie przed dokonaniem zakupu.

Przy odbiorze zamówień ze sklepu internetowego prosilibyśmy o płatność gotówką.

Sklep Gamiko posiada w ofercie gry planszowe, gry karciane, akcesoria do gier. Sklep Gamiko jest oficjalnym dystrybutorem koszulek na karty firmy Mayday Games. W naszych sklepach znajdujących się w Galerii Ursynów (przy metrze Natolin) oraz Galerii Grochów (przy rondzie Wiatraczna na Pradze) uzyskacie Państwo pomoc w doborze odpowiedniej gry. W obu punktach sprzedaży prowadzimy również wypożyczalnię gier planszowych, dzięki której mogą Państwo zapoznać się z wybranym tytułem, w celu upewnienia się, czy trafia w Państwa gust. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Prowadzimy sprzedaż produktów Games Workshop (na zamówienie pełna oferta).
Tagi: Gry planszowe Warszawa, Gry planszowe Ursynów, Gry planszowe Praga, Gry planszowe Grochów, gry dla dzieci, MTG Warszawa, karty Warszawa, sklep z kartami, planszówki warszawa, sklep z kartami, pomysły na prezenty, tanie gry planszowe, gry logiczne, łamigłówki, piatnik, bicycle, heroclix warszawa