KONTAKT

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera otrzymasz aktualne informacje na temat naszych nowych planszówek, oraz promocji w sklepie internetowym. Nasz sklep mieści się w Warszawie, w Galerii Ursynów, zaraz obok metra Natolin.

Zapisz Usuń

Gry planszowe Ursynów

KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZEJŚĆ DO STRONY GŁÓWNEJ SKLEPU INTERNETOWEGO

 

Nasz sklep internetowy znajduje się w samym centrum Ursynowa, a dokładniej na pierwszym piętrze Galerii Ursynów przy metrze Natolin położonej przy Al. Komisji Edukacji Narodowej 36 (skrzyżowanie z Belgradzką).

Idealny dojazd z Kabat, Imielina, Mokotowa, a nawet Żoliborza.

Na tle konkurencji wyróżniają nas niskie ceny, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom gdyż nie płacimy czynszów w takich centrach handlowych jak Galeria Mokotów, KEN Center, Blue City, Arkadia, czy Złote Tarasy; dostępność produktów, oraz ściąganie rzadkich tytułów na zamówienie

Gamiko - Twój sklep z grami na warszawkim Ursynowie 

Do sklepu dojedziesz autobusami: 166, 179, 192, 504 (przystanek: Metro Natolin)

Sklep Gamiko posiada w ofercie gry planszowe, gry karciane, akcesoria do gier. Sklep Gamiko jest oficjalnym dystrybutorem koszulek na karty firmy Mayday Games. W naszych sklepach znajdujących się w Galerii Ursynów (przy metrze Natolin) oraz Galerii Grochów (przy rondzie Wiatraczna na Pradze) uzyskacie Państwo pomoc w doborze odpowiedniej gry. W obu punktach sprzedaży prowadzimy również wypożyczalnię gier planszowych, dzięki której mogą Państwo zapoznać się z wybranym tytułem, w celu upewnienia się, czy trafia w Państwa gust. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Prowadzimy sprzedaż produktów Games Workshop (na zamówienie pełna oferta).
Tagi: Gry planszowe Warszawa, Gry planszowe Ursynów, Gry planszowe Praga, Gry planszowe Grochów, gry dla dzieci, MTG Warszawa, karty Warszawa, sklep z kartami, planszówki warszawa, sklep z kartami, pomysły na prezenty, tanie gry planszowe, gry logiczne, łamigłówki, piatnik, bicycle, heroclix warszawa